Kortermaja ehitatakse Keila ajaloolisse südamesse, endise perearstikeskuse asemele. Hoone põhja-lõunasuunaline pikem, kolmekorruseline osa jääb Ülesõidu tänava serva. Neljakorruseline osa asub vaatega Keskväljakul paikneva Kuusepargi poole.
Elamusse on kavandatud kokku 27 korterit, kahe- kuni neljatoalised. Esimesele korrusele tulevad lisaks korteritele ka äripinnad.
Uus hoone sobitub hästi ümbrusega, kuna arhitekt Anne Kose poolt on projekteeritud ka naabruses, Keskväljak 6 asuv korterelamu-ärihoone.
Kui sulle meeldib elada ajaloolise väikelinna südames, kaasaegse arhitektuuriga majas, siis sobiks Kuusepargi kortermaja just sulle koduks!

AJALUGU

Esimest korda on Keilat kirjalikes allikates mainitud Taani hindamisraamatus 1241. aastal, kuid inimasustuse vanimad jäljed ulatuvad nelja või viie tuhande aasta taha. Keilale linnaõiguste andmise pidulik koosolek toimus 13. mail 1938. Aastatel 1950–1962 oli Keila linn Keila rajooni (tänapäeva Harju maakonna lääneosa) keskus. Aastatel 1992–2017 asus Keilas Keila valla keskus, ehkki linn ise Keila valda ei kuulunud. Tänaseks on Keilast kujunenud üks kaunimaid väikelinnu ligikaudu 10 000 elanikuga.

ASUKOHT

Mitmekülgne maastik, kaunid metsad, haljasalad ja vaiksed põiktänavad muudavad selle ideaalseks elukeskkonnaks. Piirkonnas on suurepärased sportimisvõimalused ning hea võimalus aastaringselt looduses jalutada.
Keilas on kõik vajalik lähedal. Ühendus Tallinnaga on kiire ja mugav: rongisõit Tallinna kesklinna kestab 36 minutit ning bussiühendus on samuti tiheda graafikuga. Naabruses on koolid, lasteaiad, poed jm igapäevaseks eluks tarvilik.

MÜÜGIINFO

4

Anu Põld
E-post: anu@creo.ee
Telefon: +372 51 67 667

3

Kairi Kalk
E-post: kairi@creo.ee
Telefon: +372 56 686 616